Seans dedykowany opiekunom z niemowlakami. W trakcie pokazu dźwięk jest nieco ściszony, a światła nie są całkowicie wygaszone.

„Sweat" opowiada...

Seans dedykowany opiekunom z niemowlakami. W trakcie pokazu dźwięk jest nieco ściszony, a światła nie są całkowicie wygaszone.

„Sweat" opowiada o trzech dniach z życia Sylwii, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Kiedy Sylwia zdecyduje się umieścić w sieci odważne nagranie, będzie ono początkiem serii wydarzeń, które staną się próbą zarówno dla niej, jak i dla nielicznych osób, którzy znają ją bliżej. W ciągu trzech dni dziewczyna nieoczekiwanie odkryje ciemną stronę swojej popularności, a jednocześnie pozna prawdziwą bliskość. Reżyser łączy intymny, kameralny dramat z konwencją thrillera, by opowiedzieć o tęsknocie za miłością w świecie, w którym kochają cię tłumy.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Kino Rejs