DR MISIO
& THE ANALOGS
19.11.2022 g. 19.00
(przełożony z 10.10.2021, 05.12.2021, 24.04.2022)
Klub Kuźnia
Bydgoszcz, ul. Gdańska 67

Ceny...

DR MISIO
& THE ANALOGS
19.11.2022 g. 19.00
(przełożony z 10.10.2021, 05.12.2021, 24.04.2022)
Klub Kuźnia
Bydgoszcz, ul. Gdańska 67

Ceny biletów:
przedsprzedaż: 70,00 zł
w dniu koncertu: 80,00 zł

Szanowni Państwo,
Informujemy, że koncert zespołu Dr MISIO & THE ANALOGS,
który zaplanowany był na dzień 24 kwietnia 2022 roku w bydgoskim Klubie Kuźnia, został przeniesiony na dzień 19.11.2022 rok.
Zakupione bilety zachowują ważność.
Wspólnie z zespołami zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie w nowym terminie.
W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w nowym terminie,
polecamy możliwość zamiany biletu na inne wydarzenie organizowane przez Klub Kuźnia.
Lista koncertów dostępna jest na stronie www.klubkuznia.pl (zakładka: wydarzenia).
Reklamacja może być złożona w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia zmiany terminu koncertu, to znaczy od 21.04.2022 do 21.05.2022 roku.
Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.
Do zobaczenia na koncercie w nowym terminie.
Z muzycznymi pozdrowieniami.
Klub Kuźnia
_____________________________________________

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER” ).
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.
Zespół ma na swoim koncie dwie płyty „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”
Wiosną 2017r ukazała się trzecia płyta ”Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.
Trzecią płytę promował utwór ”Pismo” do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski. Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych a teledysk do tego utwory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.
Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę, której producentem ponownie jest Kuba Galiński. Premiera płyty “Strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 roku a promują ją single i teledyski do utworów "Chcesz się bać" , którego reżyserem jest Piotr Domalewski, "Strach XXI wieku" w reżyserii Wojtka Smarzowskiego czy “Siedemnastolatki” w reżyserii Oskara Kaszyńskiego.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.
Dr Misio są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie jak i w plenerze a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak "Pieśń Aniołów", "Era Techno", "Dzieciaki Atakujące Policję" zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2021 roku świętowali swoje 25 lecie swojej działalności a koncert który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszego albumu "CHWDP".

Zapraszamy.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Sprawdź  Aktualny repertuar Klub Kuznia