PERCIVAL - WILD HUNT LIVE
na dzień 08.05.2022 godz. 20:00
(koncert przełożony z dnia 23.05.2021)
Filharmonia Pomorska,
Bydgoszcz, ul. Andrzeja...

PERCIVAL - WILD HUNT LIVE
na dzień 08.05.2022 godz. 20:00
(koncert przełożony z dnia 23.05.2021)
Filharmonia Pomorska,
Bydgoszcz, ul. Andrzeja Szwalbego 6

Ceny biletów:
Miejsca VIP - 140,00zł. (przedsprzedaż) / 160,00zł. (w dniu koncertu)
Miejsca I - 120,00zł. (przedsprzedaż) / 140,00zł. (w dniu koncertu)
Miejsca II - 100,00zł. (przedsprzedaż) / 120,00zł. (w dniu koncertu)
Miejsca III - 80,00zł. (przedsprzedaż) / 100,00zł. (w dniu koncertu)

- - - - -

WILD HUNT LIVE

Niesamowity spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Percival Schuttenbach - wielokrotnie nagradzanych (m.in. MocArt 2015 wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim) współtwórców muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz płyty "Równonoc" (zdobywcy Diamentowej Płyty); mających na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, goszczących ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię, z fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas WILD HUNT LIVE zespół prezentuje utwory wykorzystane w grze, doskonale znane każdemu fanowi trzeciej części Wiedźmina, w większości w ich oryginalnej wersji, z towarzyszeniem przygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video (przygotowane przez Marcin Somerlik Productions ),

Występ Percivala dopełni wspaniałe oświetlenie oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne towarzyszącego im Teatr AVATAR - grupy, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012 (http://www.teatravatar.pl/ )

Wszystko to okraszone pięknymi strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin.

Przedstawienie WILD HUNT LIVE zdobyło mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród dziennikarzy jak i słuchaczy, którzy zachwyceni spektaklem nierzadko decydowali się na jego obejrzenie po kilka razy.

Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale również dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy.

Zapraszamy!

więcej
Wybierz sektor Filharmonia Pomorska S1L Filharmonia Pomorska S1P Filharmonia Pomorska S2L Filharmonia Pomorska S2P Filharmonia Pomorska S3L Filharmonia Pomorska S3P Filharmonia Pomorska S4L_SOA Filharmonia Pomorska S4P_SOA Filharmonia Pomorska S5L Filharmonia Pomorska S5P Filharmonia Pomorska S6L_SOA Filharmonia Pomorska S6P_SOA Filharmonia Pomorska S7L Filharmonia Pomorska S7P

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Sprawdź  Aktualny repertuar Klub Kuznia