Informujemy, że w związku z sytuacją zagrożenia zdrowia, stosując się do decyzji rządu, przekładamy koncert POOPARZENI KAWĄ TRZY planowany na...

Informujemy, że w związku z sytuacją zagrożenia zdrowia, stosując się do decyzji rządu, przekładamy koncert POOPARZENI KAWĄ TRZY planowany na 24.04.2020, na dzień 06.12.2020 roku.
Miejsce i godzina rozpoczęcia koncertu pozostaje bez zmian.
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

POPARZENI KAWĄ TRZY - koncert w Bydgoszczy
24.04.2020r., godz. 20:00
Klub Kuźnia ul. Gdańska 67

Ceny biletów:
- przedsprzedaż : 60,00zł.
- w dniu koncertu: 80,00zł.

Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Zapraszamy !

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Poparzeni Kawą Trzy - przedsprzedaż

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Klub Kuznia