Informacje o Organizatorze

Łukowski Ośrodek Kultury - kup bilety online

KUP BILET

Elżbieta Adamiak -Trwaj chwilo trwaj  

KUP BILET

Elżbieta Adamiak -Trwaj chwilo trwaj

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

10 listopada o godzinie 18.30 w sali widowiskowej ŁOK wystąpi Elżbieta Adamiak w recitalu Trwaj chwilo trwaj. Przed koncertem Fabryka Piosenki ŁOK zaprezentuje fragmenty nowego spektaklu „Osiecka-Okruchy, na którego premierę zapraszamy 24.11.2023 roku.

Ela Adamiak – przez 45 lat zdobyła status legendy polskiej sceny poezji śpiewanej. Jej recitale podobnie jak koncerty z udziałem Krzysztofa Myszkowskiego i Starego Dobrego Małżeństwa elektryzują wiernych fanów tego gatunków.

Elżbieta Adamiak pisze, komponuje, śpiewa. Nagrała siedem płyt z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Na ostatniej płycie wokalistki pt. „Zbieram Siebie” znalazły się starannie dobrane nowe piosenki artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc. Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje” a w plebiscycie Polskiego Radia Jedynki głosami radiosłuchaczy została wybrana Przebojem Jesieni 2009r.

Na repertuar recitalu składają się zarówno piosenki z najnowszej płyty Zbieram siebie, jak i największe przeboje wokalistki, takie jak: Jesienna zaduma, Do Wenecji stąd dalej co dzień, „Rozmowa przy ściemnionych światłach” i wiele innych. Artystce towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół w składzie: Piotr Goljat - fortepian/ śpiew, Paweł Jabłoński - akordeon, Piotr Górka - kontrabas.

Bilety dostępne w kasie Kina Łuków oraz online na TUTAJ

Koszt: w przedsprzedaży 50 zł; tydzień przed wydarzeniem (od 3.11): 60 zł

Łukowski Ośrodek Kultury - kup bilety online

Nie przegap