Zapraszamy wszystkich małych i dużych detektywów na premierę kryminału improwizowanego, w którym udział dzieci będzie miał ogromne znaczenie....

Zapraszamy wszystkich małych i dużych detektywów na premierę kryminału improwizowanego, w którym udział dzieci będzie miał ogromne znaczenie.
Detektyw Szkiełko to utytułowany tropiciel przestępców, poszukiwacz zaginionych przedmiotów i osób oraz rozwiązywacz najtrudniejszych nawet zagadek. Jednakże nawet i on potrzebuje czasem pomocy w śledztwie – pomocy młodych, bystrych i szybkich umysłów, które potrafią połączyć najbardziej niepowiązane ze sobą fakty! Tym razem zajmiemy się zaginięciem… czego lub kogo, o tym zadecyduje Publiczność. Zbierzemy od Was przyniesione przez Was przedmioty, które będą mieć wielkie znaczenie dla śledztwa, a potem wspólnie pomożemy Detektywowi Szkiełku rozwiązać kolejną sprawę w jego karierze.
To spektakl dla każdego, w kim drzemie żyłka detektywa – niezależnie od wieku! Nie może Was zabraknąć!
Spektakl w oparciu o „Skrzynię pełną tajemnic” wg autorskiego pomysłu Małgorzaty Tremiszewskiej, prezentowaną m. in. na festiwalu improwizacji dla dzieci Wiosełko 2016.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim