Informacje o Organizatorze

Miejski Dom Kultury w Mińsku Maz. - kup bilety online

KUP BILET

Jesteś moją miłością | KONCERT PIOSENEK ANNY GERMAN  

KUP BILET

Jesteś moją miłością | KONCERT PIOSENEK ANNY GERMAN

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Anna German śpiewała o miłości i pokoju, a jej piosenki potrzebne są teraz, jak nigdy przedtem. „Śpiew jest dla mnie radością życia” – wyznawała wybitna piosenkarka. Mówiła: „Chcę, by piosenka rodziła w sercach słuchaczy piękne uczucia, żeby pomagała żyć i przezwyciężać trudności.”

Właśnie takie zadanie stawiają przed młodymi artystami organizatorzy trasy koncertowej. Powinni śpiewać tak, żeby piosenka nie tylko cieszyła serce słuchacza, ale prowadziła go drogą poszukiwań i rozmyślań o sposobach zrobienia otaczającego nas świata lepszym. Koncert jest autorską interpretacją i aranżacją znanych utworów z repertuaru Anny German, ma swój niepowtarzalny charakter w sposobie wykonania utworów (solo, duet, kwartet, instrumentarium i autorski scenariusz).Jest kontynuacją jednego z najbardziej prestiżowych polskich konkursów wokalnych na Białorusi.

W tym roku w wydarzeniu biorą udział młodzi artyści, laureaci międzynarodowych festiwali, Polacy z różnych krajów: Grażyna Komincz (Polska), Zoja Rolińska (Ukraina), Andrzej Pluszcz (Białoruś), Oleksij Abrosow (Ukraina).

Akompaniament: Witali Oleszkiewicz. 

Reżyseria i prowadzenie: prezes Fundacji Kultura Bez Granic Marina Towarnicka.

 

Piątek 17.05.2024 r., godz. 19:00

bilet 20 zł

Miejski Dom Kultury w Mińsku Maz. - kup bilety online

Nie przegap