Informacje o Organizatorze

Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim - kup bilety online

KUP BILET

Quiet Sirens | KONCERT  

KUP BILET

Quiet Sirens | KONCERT

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

QUIET SIRENS

Warszawski muzyczny projekt art-rockowy, który istnieje od 2020 roku. Założony przez trio doświadczonych muzyków: Michała Świtalskiego (gitara basowa), Jakuba Długokęckiego (perkusja) i Andreya Pronoza (Andy Gracefall) (śpiew, gitara). W krótkim czasie zespół poszerzył skład kolejnych instrumentalistów, Władka Janickiego (saksofon, klawisze) oraz Tomka Remiszewskiego (gitara prowadząca). Znacząca rolę odgrywa producent muzyczny, z którym zespół regularnie pracuje – Paweł Cieslak/ Hasselhoff Studio (odpowiedzialny za produkcję dokonań Ralph Kaminski, Coma, Rogucki, Ted Nemeth etc). 

Styl prezentowany przez Quiet Sirens zdefiniowany jako art-rock jest pretekstem do opowiedzenia historii, wciąga słuchacza swoimi metaforami do poszukiwania równoległych znaczeń, uruchamia wyobraźnię i rezonuje emocjonalnie dokładnie tak, jak podczas czytania ekscytującej powieści.

 

VELKRATIUK

Zespół tworzą Aleksandra Krat, songwriterka pochodząca z Torunia i jej muzyczne wsparcie instrumentalno -kompozytorskie: Daniel Dziemitko, Karol Szczepaniak oraz Dawid Malak. Zespół powstał i tworzy w Bydgoszczy. Podczas pracy nad solowym materiałem Oli, radość z komponowania, nagrywania i wzajemna inspiracja sprawiły, że naturalnie wykrystalizował się skład zespołu VELKRATIUK, będący już wspólnym przedsięwzięciem.

 

Sobota 25.11.2023 r., godz. 19:00

Bilet 20 zł

Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim - kup bilety online

Polecane

Nie przegap