❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na...

❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na salę.

Stolarka dla dzieci to autorskie warsztaty twórcze podczas których dzieci samodzielnie tworzą zabawki z drewna. Doświadczają swojej siły, ucząc się przez próbowanie. Piłują, wiercą i wbijają gwoździe!

Wierzymy, że bezpośredni kontakt z kawałkiem drewna i wysiłek włożony w jego obróbkę daje radość, satysfakcję i moc! Podczas warsztatów dzieci pracują z drewnem w naturalnej postaci. Uczą się używać pełnowymiarowych narzędzi stolarskich jak piły, młotki czy wiertarki. Z gałęzi, pniaczków i desek budują pojazdy, roboty i statki, tworzą drewniane obrazy, projektują gry i układanki. Dzikie Dzieci powstały z przekonania, że najbardziej niepozorny patyk może być zabawką. Każdy element przyrody daje nieskończoną ilość możliwości odczytania, użycia i nazwania. Temat jest dla nas umowny i stanowi jedynie punkt wyjścia do indywidualnej pracy. Stawiamy na samodzielność, doświadczanie swojej siły, naukę przez próbowanie, korzystanie z minimalnej pomocy raczej
w formie podpowiedzi niż robienia „za”. Staramy się iść za uczestnikiem i pomagać mu w doświadczaniu procesu realizacji własnego pomysłu.

Warsztaty są opracowane i prowadzone przez Annę Berę projektantkę, rzeźbiarkę i stolarza. Anna jest absolwentką Wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu oraz technikiem snycerzem.

Bilet 40 zł
1 bilet = 1 uczestnik (opiekun nie kupuje biletu)

więcej
STOLARKA DLA DZIECI | warsztaty rodzinne - Kup bilet STOLARKA DLA DZIECI | warsztaty rodzinne

22.01 Sobota 11:00Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim