❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na salę....

❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na salę.

Ale frajda! Zimowisko
Zimą serdecznie zapraszamy na spektakl „Ale frajda! Zimowisko”, który wspaniale nastroi do zimowych zabaw oraz przygotuje na chłodniejsze dni. Jak je przetrwać
z uśmiechem na ustach? Poznamy różne oblicza Pani Śnieżanny, czyli Pani Zimy- te bardziej mroźne, pokryte szronem i białym puchem, a także te bardziej słoneczną lub szarą, bez bieli i śniegu.
Poznamy parę zaprzyjaźnionych Bałwanków, Bałwanka Puch i Bałwanka Buch. Zobaczymy, co się dzieje z Bałwankami, kiedy zmienia się pogoda, a nawet pora roku. Dowiemy się także dlaczego zmieniają się warunki atmosferyczne oraz jak to wpływa na nasz nastrój? Nasi bohaterowie przegonią smutek dobrą zabawą. Bałwanek Puch i Buch pokażą dzieciom wspaniałe, zimowe zabawy, a także przeprowadzą prawdziwą bitwę na śnieżki! Kto wygra? Kto złapie więcej kul śniegowych i czyje będą największe? Dzieci nauczą się tańca bałwanków.
Usłyszymy śpiewane na żywo piosenki, a po spektaklu dzieci otrzymają drobne upominki.
Serdecznie zapraszamy!

Spektakl interaktywny dla dzieci od 3 lat
Czas trwania: 50 minut

30 stycznia 2022 r. godz. 11.00
bilet: 15 zł

więcej
Teatr w Pałacu - ALE FRAJDA! ZIMOWISKO - Kup bilet Teatr w Pałacu - ALE FRAJDA! ZIMOWISKO Scena: KAMERALNA

30.01 Niedziela 11:00Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim