❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na salę....

❗️Osoby, które zakupiły bilet NORMALNY COVID SAFE proszone są o okazanie Certyfikatu COVID (potwierdzenie szczepienia), przed wejściem na salę.

Złota Palma festiwalu w Cannes i francuski kandydat do Oscara. Najbardziej szokujący film roku, który pokochała amerykańska publiczność.

„Titane” to dzika, rozsadzająca ekran opowieść o seryjnej morderczyni, w stylu kultowych filmów Quentina Tarantino i Davida Cronenberga. Alexia (wbijająca w fotel kreacja Agathe Rousselle) – seksowna tancerka, posiadaczka ognistego samochodu, po dokonaniu kilku morderstw musi uciekać przed policją. Szybko nadarza się okazja, by zmienić tożsamość i podać się za zaginioną osobę. Alexia rozpoczyna życie w nowej skórze, ale uwolnić się od przeszłości będzie niezwykle trudno… Autorka kultowego „Mięsa” Julia Ducournau demoluje granice gatunków. „Titane” to epicki spektakl, jednocześnie brutalny i zabawny, wielowymiarowy i szalony manifest, aż w końcu wariacja na temat ludzkiego ciała – jego granic i przemian.

Reż. Julia Ducournau
Francja, Belgia 2021 / 108’

Bilet 10 zł

więcej
Titane | KINO KAMERALNE - Kup bilet Titane | KINO KAMERALNE Scena: KAMERALNA

22.01 Sobota 18:00Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim