Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie. W związku z aktualnymi rządowymi wytycznymi, obowiązkowe jest noszenie...

Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie. W związku z aktualnymi rządowymi wytycznymi, obowiązkowe jest noszenie maseczek. UWAGA: Osoby poniżej 15 lat powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej, lub mieć z pisemną zgodą rodzica (opiekuna). W przerwach pomiędzy filmami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty UPIORNEGO SKLEPIKU, który podczas Maratonu będzie serwował napoje i przekąski. Dla uczestników przewidziany jest także specjalny konkurs na najbardziej przerażającą maseczkę ochronną - kupną lub wykonaną własnoręcznie.1. SAINT MAUD (2020)
Maud to młoda dziewczyna, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się w niebezpieczną obsesję...
2. WIEDŹMA (2020)
Zbuntowany nastolatek Ben przyjeżdża na wakacje do ojca. Szybko poznaje mieszkających obok sąsiadów - młodą rodzinę z dziećmi, która pod płaszczykiem uprzejmości, wydaje się skrywać pełną grozy tajemnicę. Wkrótce chłopak dokonuje przerażającego odkrycia i podejmuje walkę z prastarą wiedźmą, której makabryczny duch czai się w złowrogim, pełnym śmiertelnych niebezpieczeństw lesie.
3. POSSESSOR (2020)
Specjalny pokaż przepremierowy! Tajna organizacja, na zlecenie bogatych klientów, oferuje usługę wszczepienia implantu do mózgu, który umożliwia zmuszenie człowieka do popełniania zabójstw na zlecenie.

więcej
Nocny Maraton Filmowy 2020 - Kup bilet Nocny Maraton Filmowy 2020 Scena: Teatr (z blokadą miejsc 25%)

31.10 Sobota 20:00Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar MOKiS Bielawa