Spektakl interaktywny dla rodzin z dziećmi w wieku 5-7 lat.

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w...

Spektakl interaktywny dla rodzin z dziećmi w wieku 5-7 lat.

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm.

Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu?

"_on_line__" jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Uwaga!
Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów.
W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.
Spektakl prezentowany w ramach programu Teatr Polska.

Program TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Nowosolski Dom Kultury