Stopociech » Deska do deski » Terminy

"Deska do deski" to warsztaty pracy z drewnem dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile...

"Deska do deski" to warsztaty pracy z drewnem dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile widziane:)

W czasie warsztatów można własnoręcznie wykonać pożyteczne przedmioty przydatne w domu, np. wieszaki, stojaki itp. we wrześniu - temat ZEGAR, najlepsze na prezenty dla rodziny:) Czasem powstają niepowtarzalne, oryginalne zabawki, które wzruszają i cieszą nie tylko dzieci. Na warsztatach jest też okazja, by podziałać razem, ręka w rękę ze swoim dzieckiem. Nie zawsze jest łatwo, ale te chwile są najcenniejsze.

Warsztaty prowadzi Marek Węgrzyn - tata dwóch córek i mistrz majserkowania.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń na warsztatach dziecku towarzyszy tylko jeden opiekun. Młodsze rodzeństwo i pozostałą część rodziny zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki. Używamy prawdziwych narzędzi. Opiekun dziecka bierze odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo.

Zaczynamy zapisy na semestr jesienny:

- zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 1,5 godz.

Ze względu na wysoką cenę materiałów w tej grupie nie mamy zniżki dla rodzeństwa. W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może sprzedać lub odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

- zapisy i opłaty na recepcji Stu pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub on-line. Opłacając zajęcia on-line, prosimy o wypełnienie formularza danych na stronie www. Umożliwi nam to kontaktowanie się z Państwem.

- warto zabrać ze sobą buty na zmianę.

Dodatkowe informacje: recepcja@stopociech.pl

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Stopociech