Informacje o Organizatorze

Stopociech - kup bilety online

KUP BILET

Dzika Sobota  

KUP BILET

Dzika Sobota

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Dzikie soboty to cykliczne spotkania dla rodzin w ogrodzie Fundacji Stu Pociech. Na zajęciach obserwujemy świat przyrodniczy, doświadczamy, badamy, odkrywamy i towrzymy dzieła sztuki. W międzyczasie bawimy się i odpoczywamy :)

Dzikie soboty to kontynuacja Dzikich wakacji, czyli letnich zdarzeń dla rodzin. Podczas spotkań umożliwiamy całym rodzinom odkrywanie świata przyrodniczego, działania artystyczne i szczęśliwe nicnierobienie w stupociechowym ogrodzie. Zajęcia wymyślamy tak, by coś ciekawego znalazło się dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat i dla dorosłych. 

W sobotę

Warsztaty realizują: Asia Kasztelaniec, Gosia Kędzierzawska, Asia Salwicka, Magda Siciarek, Karolina Tarapata, Monika Sejbuk-Radziwonka. 

Bilet dziecko + rodzic 80 zł. Drugie i kolejne dziecko ze zniżką 10%. Maluszki w wózkach, które towarzyszą starszemu rodzeństwu - bezpłatnie.

Bilet cegiełka na ogród (dla całej rodziny) - 200 zł. Kupując ten bilet, pomagasz dbać o ogród i wspierasz Fundację Sto Pociech w staranich o to, by mogła nadal działać w tym miejscu. 

Prosimy o ubranie dostosowane do pogody i takie, które można zabrudzić. Uwaga! Nie straszny jest nam chłód, przelotny deszcz, mżawka, śnieg - nadal działamy w ogrodzie. Jeżeli w dniu spotkania pogoda uniemożliwi działanie (ulewny deszcz, wichura) zmienimy datę wydarzenia 

Podczas zajęć jest przerwa na wspólny posiłek. Zabierzcie ze sobą przekąski. Zapraszamy też na kawę i małe conieco do stupociechowej kawiarenki.

 

Stopociech - kup bilety online

Nie przegap