Komedia muzyczna. Tryskający komizmem i dowcipem pastisz błahej i naszpikowanej morałami komedyjki obyczajowej "Natręci" Józefa Bielawskiego. Autor...

Komedia muzyczna. Tryskający komizmem i dowcipem pastisz błahej i naszpikowanej morałami komedyjki obyczajowej "Natręci" Józefa Bielawskiego. Autor tekstu Marian Hemar, obdarzony wyjątkowym talentem językowym satyryk, tłumacz i poeta, zaprasza widzów do arystokratycznego świata XVIII-wiecznej Warszawy. Młoda wdowa Lucynda ma dwóch adoratorów- podupadającego finansowo Hrabiego Adama oraz bogatego Magnata Faforskiego. Mężczyźni starają się o rękę Lucyndy, prześcigają się w uwodzeniu jej i obdarzają licznymi podarunkami. Którego z panów poślubi Lucynda? Błyskotliwe piosenki i pełna humoru fabuła, wyraziste postaci i nowoczesna oprawa muzyczna oraz wizualna pomogą widzom w podróży z XXI wieku w rzeczywistość arystokratycznych intryg.
Bilety na spektakl można zakupić w kasie Solskiego. Rezerwacje pod numerem telefonu 14 688 32 87, kom. 784 976 026. 
Autor: Marian Hemar
Reżyser:Ewelina Pietrowiak
Scenografia:Ewelina Pietrowiak
Asystent reżysera:Jerzy Pal
Choreografia:Anita Podkowa-Brańka
Inspicjent: Katarzyna Jędrzejczyk
Kierownictwo muzyczne: Bartek Szułakiewicz
Kostiumy:Anna Nykowska-Duszyńska
Reżyseria świateł:Łukasz Różewicz
Obsada: Karolina Gibki, Kamil Urban, Monika Wenta, Jerzy Pal, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Piasecki, Ewa Sąsiadek, Kinga Piąty, Piotr Hudziak.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie