Zapraszamy na wyjątkowy koncert złożony z utworów Marka Grechuty w wykonaniu aktorów krakowskich teatrów oraz artystów Piwnicy pod Baranami - ...

Zapraszamy na wyjątkowy koncert złożony z utworów Marka Grechuty w wykonaniu aktorów krakowskich teatrów oraz artystów Piwnicy pod Baranami - "Szczęśliwe piosenki Marka Grechuty". To koncert, który na stałe jest grany w Teatrze Szczęście w Krakowie, a którego premiera miała miejsce podczas Grechuta Festival 2017.

Będzie to podróż przez krainę złożoną z dźwięków i słów, przepełnioną wrażliwością Marka Grechuty na drugiego człowieka. Każda piosenka to inny krajobraz, inny widok, inna emocja. Wejdź z nami w ten magiczny świat. Wystąpią m.in. Rafał Jędrzejczyk, Maciej Półtorak, Katarzyna Chlebny, Beata Buszta, Urszula Makosz, Aleksander Talkowski, Piotr Plewa, Prowadzenie Andrzej Talkowski.

Zespół muzyczny: Paweł Pierzchała (piano), Michał Półtorak (skrzypce), Paweł Kuźmicz (bas), Jakub Gucik (wiolonczela), Beata Buszta (harfa), Maciej Półtorak (perkusjonalia)

Czas trwania ok. 90 min.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Teatr Szczęście