Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego działalności jest...

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego działalności jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych.

Album Macieja Maleńczuka pt.: „Klauzula sumienia” to niebanalne teksty i świetne kompozycje. Poetycki bezkompromisowy komentarz do otaczającej rzeczywistości, muzycznie ubrany w charakterystyczne dla artysty, surowe brzmienie. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Bilety:
• ekobilet.pl
• www.zok.zbaszynek.pl

Informacje:
Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety do kupienia wyłącznie on-line na stronie ekobilet.pl. Godziny podane na plakacie i bilecie mogą ulec zmianie.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 roku życia powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych.
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą wejść na koncert wyłącznie z opiekunem prawnym bądź osobą pełnoletnią, która posiada pisemne upoważnienie.
Opiekun również musi posiadać bilet.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Zbąszynecki Ośrodek Kultury