Informacje o Organizatorze

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

KUP BILET

Śmieciaki ratują świat | spektakl Teatru TAK w KK Mydlniki  

KUP BILET

Śmieciaki ratują świat | spektakl Teatru TAK w KK Mydlniki

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Śmieciaki ratują świat | spektakl Teatru TAK w KK Mydlniki

Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. To od nich dzieci dowiedzą się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby to naprawić. Wspólnie z widzami Śmieciaki pokażą co robić by swoją postawą i działaniem być eko-bohaterem, bo przecież Ziemia potrzebuje ratunku każdego dnia. Całość podszyta przebojowymi piosenkami i dowcipem oraz elementami języka angielskiego.

Teatr TAK - od 2011 roku prężnie rozwijający się teatr dla dzieci bez sceny, co oznacza, że grają na scenach na terenie kraju i za granicą. Stale szukają nowych rozwiązań, aby podczas spotkania z dziećmi nawet w najdalszych zakątkach Polski, mali widzowie mieli dostęp do sztuki i atrakcji na wysokim poziomie. Logistyczne centrum teatru znajduje się w najlepiej na świecie ulokowanym mieście - Radomiu. Teatr TAK śmieje się, że to ich Ra-Dom. Tutaj powstają pomysły, odbywają się próby do spektakli, a każdy spektakl to żywioł, z którym bez zabawy nie ma zabawy.

Data: 27.04.2024, godz. 16:00

Miejsce: Klub Kultury Mydlniki, ul. Balicka 289

Bilet: 25,00 zł / osoba (dostępne na Ekobilet.pl oraz w miarę wolnych miejsc przed spektaklem w biurze Klubu). Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! Bilety obowiązują każdego (zarówno rodziców, jak i dzieci).

Miejsce: spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Klubu Kultury Mydlniki, ul. Balicka 289.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://mydlniki.dworek.eu/wydarzenia/smieciaki-ratuja-swiat-spektakl-teatru-tak/

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

Nie przegap