Informacje o Organizatorze

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

KUP BILET

Spotkanie z operą i nie tylko... Koncert noworoczny  

KUP BILET

Spotkanie z operą i nie tylko... Koncert noworoczny

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Spotkania z operą i nie tylko… | Koncert noworoczny

Tradycyjnie w styczniu zapraszamy na koncert karnawałowy, w którym królować będą utwory z operetki, musicalu i pieśni utrzymane w radosnym karnawałowym nastroju. Solowe utwory i duety przeplatać będą utwory instrumentalne w wykonaniu skrzypka Opery Krakowskiej - Pawła Wójtowicza.

Wystąpią znani i cenieni artyści scen krakowskich w szerokim repertuarze pełnym niespodzianek:

- rewelacyjny duet Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (tenor) -  absolwenci Akademii     Muzycznych w Katowicach i w Krakowie. W ich repertuarze znajdują się utwory z operetek, musicali  a także  muzyki filmowej, bajek dla dzieci i przeboje muzyki światowej,

-  Paweł Wójtowicz, I skrzypek i koncertmistrz Opery Krakowskiej wykona najbardziej znane utwory  muzyki skrzypcowej.

 Tradycyjnie, na fortepianie akompaniować będzie pianistka Opery Krakowskiej Kristina Kutnik. Koncert przygotował, poprowadzi, ale też i zaśpiewa,  baryton Opery Krakowskiej Jan Migała.

Tym koncertem wkraczamy w dziewiętnasty rok cyklu Spotkania z operą i nie tylko... i tradycyjnie częstujemy publiczność wypiekami z cukierni Państwa Dolińskich.

16 stycznia 2023 rok, godz. 18.00

Bilety 30 zł dostępne na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków) oraz w miarę wolnych miejsc przez koncertem.

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - Sala Kominkowa

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

Nie przegap