Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaprasza na 4 PERON 29 maja, czyli niedzielę. Z okazji Dnia Działacza i...

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaprasza na 4 PERON 29 maja, czyli niedzielę. Z okazji Dnia Działacza i Działaczki Kultury zadzieje się tam bowiem piękny muzyczny prezent, czyli koncert polskiego zespołu MIKROMUSIC w akustycznym składzie!

O Mikromusic

Twórczość Mikromusic jest określana jako avant pop lub art pop. W swoich kompozycjach inspirują się słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Mogą pochwalić się występami na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą.
Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r.

Mikromusic w składzie Acoustic Trio to:

Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej