Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

22-01-2024 | Wyświetlono 2047 razy | Do przeczytania w w chwilę

Kup Teraz, Zapłać Później

W ciągu ostatnich dwóch lat widzieliśmy dynamiczny rozwój w obszarze FinTech, a jedną z wyraźnych tendencji, która się wyłania, jest wzrost popularności zjawiska "Kup Teraz, Zapłać Później" (Buy Now Pay Later). To nowatorskie podejście do płatności już teraz ma potencjał zrewolucjonizować świat finansów, przyjmując postać alternatywnego kredytu.

Czytaj →
08-01-2024 | Wyświetlono 2066 razy | Do przeczytania w w chwilę

Założenie agencji eventowej: bułka z masłem?

Tworzenie własnej agencji eventowej to marzenie wielu osób, które pasjonuje organizacja wyjątkowych wydarzeń. W tym artykule przyjrzymy się krok po kroku procesowi zakładania własnej agencji eventowej, z naciskiem na możliwości dofinansowania dostępne dla przyszłych przedsiębiorców.

Czytaj →
14-12-2023 | Wyświetlono 2188 razy | Do przeczytania w w chwilę

2024- era nowych możliwości. Poznaj nadchodzące trendy

Branża eventowa szybko się przekształca, dlatego chcąc pozostać na topie powinieneś być elastyczny, dynamiczny i gotowy sprostać potrzebom i wymaganiom uczestników. Przyjrzyjmy się jakie niespodzianki szykuje dla nas nadchodzący rok i jakie trendy będą królować w kolejnych 12 miesiącach.

Czytaj →
22-11-2023 | Wyświetlono 2235 razy | Do przeczytania w w chwilę

Czy organizacja szkoleń i konferencji musi stanowić spore wyzwanie?

Organizacja szkoleń i konferencji to nie tylko logistyczne przedsięwzięcie, ale może okazać się również sporym wyzwaniem, które wymaga zaangażowania, planowania i umiejętności zarządzania. W tym dynamicznym środowisku biznesowym, takie wydarzenia stają się nieodłączną częścią rozwoju zawodowego i wymiany wiedzy. Jednak czy rzeczywiście organizacjach ich musi być tak skomplikowana? Pokażemy Ci jak zaplanowanie pewnych działań, może usprawnić ten proces.

Czytaj →