Ekobilet potrafi to wszystko

Zacznij sprzedawać bilety!

Tworzenie strony internetowej

Promocja wydarzenia

Przetwarzanie płatności

Raportowanie

Sprzedaż stacjonarna

Streaming

Vouchery

Obsługa klienta

Tworzenie landing pages

Zbuduj niepowtarzalną stronę dla Twojego wydarzenia, gotową do uruchomienia w ciągu kilku chwil! Pokaż swój event jak nigdy dotąd dzięki nowym możliwościom naszej platformy.

Promocja wydarzenia

Pomożemy Ci wypromować Twój event. Skorzystaj z modułu Reseller i sprzedawaj bilety na własnej stronie lub poprzez sieć swoich partnerów. Przygotujemy i zrealizujemy dla Ciebie także wysyłkę mailingu oraz kampanię SMS promującą Twoje wydarzenie.

Przetwarzanie płatności

Z nami przetwarzanie płatności jest dziecinnie proste. Ekobilet zapewnia obsługę płatności dzięki integracji z głównymi dostawcami usług płatniczych. Zyskaj elastyczność i pewność swoich rozliczeń.

Raportowanie

Potrzebujesz danych, aby przeanalizować miniony event lub zaplanować nadchodzące wydarzenie? Nic prostszego! Ekobilet zapewnia dostęp do danych sprzedażowych i statystyk z dowolnego urządzenia.

Sprzedaż stacjonarna

Dzięki naszemu systemowi możesz prowadzić sprzedaż również w kanale tradycyjnym. Sprzedawaj bilety w kasach lub kioskach, a informacje automatycznie zintegrują się w systemie online.

Streaming – VoD, eEvent

Przenieś się z nami do świata cyfrowego! Chcesz zorganizować wydarzenie online? Zapewniamy narzędzia do przeprowadzenia transmisji w formule VoD, eEvent, jak również aplikację do tworzenia i zarządzania wydarzeniem online.

Vouchery

Rozumiemy, że standardowe rozwiązania nie zawsze są wystarczające. Odwołane wydarzenie? Potrzeba elastycznego biletu? Umożliwiamy generowanie voucherów, bonów zniżkowych i kuponów, by jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb.

Obsługa uczestnika

Wiemy jak trudno jest osiągnąć sukces w organizacji wydarzenia, dlatego wspieramy naszych Klientów na każdym etapie tego procesu. Obsługa uczestników, wsparcie w procesie zwrotów - nasz Zespół jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania!