EKOMuzeum
EKOKiosk
EKOSport
EKOGuide
EKOkultura
EKOkonferencja

Kim jesteśmy

Nasza przygoda z Ekobiletem zaczęła się w 2009 w Krakowie. Od samego początku przyświecał nam cel zrewolucjonizowania branży biletowania i promowania wydarzeń. Zaczynaliśmy od sprzedaży biletów kinowych, szybko jednak rozwinęliśmy skrzydła. Stworzyliśmy system do obsługi wszelkich wydarzeń biletowanych. Obecnie mamy w swoim portfolio ponad 1000 organizatorów, w tym organizatorów eventów, wydarzeń sportowych, szkoleń, festiwali, domy kultury oraz przewoźników.

Od samego początku stawialiśmy na innowacyjność. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy wiele nowatorskich rozwiązań w świecie eventów, takich jak wirtualny POS czy bilety w kodach QR, które wprowadziliśmy już w 2011 roku. Jako pierwsi w kraju wdrożyliśmy automatyczny system wyceniania (dynamic pricing) i sprzedaży biletów. Ponadto, dopasowaliśmy dostarczone rozwiązania do potrzeb organizatorów wydarzeń - np. generator landing page eventów oraz do potrzeb uczestników eventów - np. możliwość odsprzedaży biletów we wtórnym obiegu.

Cały czas się rozwijamy, w przyszłości planujemy wprowadzić wiele innych, ciekawych rozwiązań. Stay tuned!

System Ekobilet jest projektem pasji jednego z naszych założycieli, Krzysztofa Tokarczyka, absolwenta Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i wielkiego pasjonata IT. Krzysztof nie tylko posiada rozległe doświadczenie w budowaniu relacji handlowych i partnerskich, jest również autorem szerokiej oferty innowacyjnych usług i rozwiązań technologicznych związanych z branżą eventową, Mobile i Fintech.

W tej przygodzie towarzyszy mu od samego początku Anna Fuk - Tokarczyk, nasza prezes i zarazem osoba odpowiedzialna za dział finansowy i operacyjny. Anna ukończyła AGH i University of Teesside w Wielkiej Brytanii (tyt. Master in Management Competence) oraz studia MBA w Wyższej Szkole Zarządzania Polish Open University. Już od 20 lat współpracuje z branżą IT, w tym czasie zajmowała kluczowe stanowiska managerskie związane z zarządzaniem finansami. Doświadczenie zawodowe zdobyła w instytucjach finansowych takich jak Barclays Bank, Kredyt Bank, ABB i POLCOM. Krzysztof i Anna stworzyli również system płatności mobilnych należący obecnie do firmy Planet Pay. Działają jako sprawny, zgrany zespół w każdym przedsięwzięciu. Ważną częścią tego zespołu jest również Kamil Danyluk, który już od 2012 roku pozyskuje i dba o naszych klientów. Jest on naszą (i Waszą) pierwszą linią wsparcia! Pisząc o historii Ekobiletu nie sposób pominąć postaci Marcina Szarego - był on naszym partnerem do 2019 roku i pomysłodawcą technologii tworzącej Ekobilet. Jego wkład miał kluczowe znaczenie w rozwoju naszego systemu. Marcinie-chociaż nasze drogi się rozeszły- dziękujemy!

Ekobilet jest dojrzałym projektem technologicznym, w który uwierzyło nie tylko ponad 1000 organizatorów eventów, ale również fundusze inwestycyjne i prywatni inwestorzy, którzy wspierają dalszy rozwój firmy. W 2021 Ekobilet otrzymał grant na rozwój innowacji Ekobilet Dynamic Pricing w ramach którego po roku intensywnej pracy stworzono moduł Price Teller wykorzystujący rozwiązania AI.

Dlaczego my?

Misją Ekobiletu jest zapewnienie wsparcia organizatorom wydarzeń poprzez dostarczenie intuicyjnego narzędzia do zarządzania biletowanymi eventami. Pomożemy Ci między innymi:

 • zaplanować, stworzyć i sprzedać wydarzenie online, transmitowane w czasie rzeczywistym. Możesz dzięki temu stworzyć wspaniałe wydarzenie niskim kosztem, przy naszym pełnym wsparciu-również w obsłudze Twoich klientów!
 • sprzedać bilety różnymi kanałami online, np. na stronie internetowej, mediach społecznościowych i innych. Pomoże to Ci uzyskać nowe kanały dystrybucji, a to oznacza nowe możliwości rozwoju!
 • sprzedać bilety na Twoje wydarzenia metodą tradycyjną, w kasie, kiosku lub za pomocą interaktywnego plakatu, dającego możliwość zakupu biletu bezpośrednio z niego. Dzięki naszemu systemowi możesz zaprojektować własne wzory biletów.
 • zaplanować i stworzyć wydarzenie w chmurze. Będziemy z Tobą na każdym kroku procesu i wesprzemy Cię naszym wieloletnim doświadczeniem!
 • za pomocą funkcji Reseller umożliwimy Ci sprzedaż biletów na Twojej własnej stronie lub Twoich partnerów. Dodatkowe kanały zbytu to nowe możliwości dla Ciebie i Twoich wydarzeń!
 • za pomocą Price Teller umożliwimy Ci przeprowadzenie symulacji opłacalności wydarzenia. Dzięki temu możesz uniknąć niepotrzebnego ryzyka i zmaksymalizować zyski!
 • poprzez wbudowany system afiliacyjny zmniejszyć koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem. Zaoszczędzone dzięki Ekobiletowi środki możesz przeznaczyć na inne, wybrane przez siebie cele.
 • nasz system raportowania zapewni Ci pełen wgląd zarówno w dane sprzedażowe, jak i statystyki Twoich wydarzeń. Pozwoli Ci to na wnikliwą ocenę organizowanych przez Ciebie wydarzeń!
 • wspierać lokalną (i nie tylko) kulturę - do tej pory wsparliśmy między innymi lokalne ośrodki kultury,stałe ligowe eventy sportowe, małe i duże festiwale, wydarzenia wirtualne i lokalne. Możemy pomóc Ci w zaplanowaniu idealnej dla twoich potrzeb sali, nieważne jakich rozmiarów. Mamy szerokie doświadczenie w projektowaniu sal zarówno małych jaki i dużych (od 1000 widzów). Dzięki systemowi Ekobilet masz pełną kontrolę nad modelowaniem sprzedaży miejsc na sali.
 • dostarczymy w bardzo przystępnej cenie bezdotykowy kiosk, pozwalający na m. in. regulowanie lokalnych opłat. Jest to szczególnie pomocne dla samorządowców i pracowników instytucji kultury ceniących sobie innowację.
 • oferujemy również skaner do kontroli biletów oraz drukarkę wraz z ekskluzywnym papierem do drukowania biletów.

Do tej pory udało nam się pomóc i zyskać zaufanie ponad 1000 organizatorów - może i Ciebie będziemy mogli wesprzeć? Napisz do nas o swoich potrzebach i wyzwaniach. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

EKOBILET SPÓŁKA AKCYJNA

Z siedzibą w Krakowie powstała na podstawie aktu zawiązania spółki wraz ze statutem na podstawie aktu notarialnego z dnia 26 września 2019 r. Repertorium A numer 16700/2019 zawartego przez notariuszem w Warszawie Danielem Kupriańczykiem, w siedzibie prowadzonej przez niego Kancelarii Notarialnej w Warszawie przy ul. Chmielnej 73B lokal LU10.

EKOBILET SPÓŁKA AKCYJNA może używać nazwy skróconej EKOBILET S.A.

EKOBILET S.A.

EKOBILET S.A. została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 5 listopada 2019 r. pod numerem KRS 0000812066, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Kapitał spółki: 154.583,40 zł, opłacony w całości

DANE TELEADRESOWE:

Adres siedziby i adres do korespondencji: ul. Świętokrzyska 12 lok 305-307, 30-015 Kraków
adres e-mail: kontakt@ekobilet.pl
NIP: 677 24 47 224
REGON: 384546098

NAZWA ORGANU UPRAWNIONEGO DO REPREZENTACJI:

ZARZĄD

Sposób reprezentacji: w przypadku zarządu jednoosobowego do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest członek zarządu samodzielnie, w przypadku zarządu wieloosobowego do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawnionych jest dwóch członków zarządu działających łącznie lub jeden członek zarządu wraz z prokurentem działający łącznie.

Osoby wchodzące w skład zarządu: Anna Fuk-Tokarczyk – Prezes Zarządu, Krzysztof Tokarczyk – Członek Zarządu

RADA NADZORCZA:

Michał Chabowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Maciej Kubisty – Członek Rady Nadzorczej
Szymon Kurzyca – Członek Rady Nadzorczej
Marzena Niderla – Członek Rady Nadzorczej
Tomasz Goliński - Członek Rady Nadzorczej

Głównym przedmiotem działalności spółki według klasyfikacji PKD jest Działalność portali internetowych sklasyfikowana jako 63.12.Z.

Informacje i ogłoszenia dla akcjonariuszy.