Parzenica » Hikari 2019 » 16:00, Piątek

Profesjonalna scena teatralna, malownicze plenery parku Cytadela, szeroki wybór atrakcji, fuzja kultury wysokiej i popularnej z różnych stron Azji...

Profesjonalna scena teatralna, malownicze plenery parku Cytadela, szeroki wybór atrakcji, fuzja kultury wysokiej i popularnej z różnych stron Azji - a to wszystko na trzydniowym konwencie Hikari 2019 w samym centrum Poznania w dniach 30 sierpnia - 1 września!

Program już gotowy: https://hikari-fest.pl/#program ‼️
Nie zabraknie mangowych teorii spiskowych czy rytmicznej zabawy z grami muzycznymi, ale i spotkań z uczonymi i profesjonalistami. Na scenie zobaczycie ekscytujący konkurs cosplay, plebiscyt Waifu Wars, a także japoński kabaret rakugo. Będziecie mogli zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości VR, ograć znajomych w planszówki, zedrzeć gardło na karaoke, a na cosplayerów czeka idealna przestrzeń na sesję zdjęciową.

Regulamin, program oraz wskazówki dojazdu znajdziecie na naszej stronie: https://hikari-fest.pl/

Przeżyj ostatnie dni wakacji w tej niepowtarzalnej atmosferze!

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Akredytacja na całe trzy dni konwentu (piątek - niedziela), z możliwością noclegu w sleeproomie.

Brak biletów

Osobny sleeproom z materacami (nie musisz zabierać swojego!), specjalne miejsce w pierwszym rzędzie na konkursie cosplay, bony na Bubble Tea, ramen lub inne przysmaki w kawiarence konwentowej, ciepłe i zimne napoje, a także pamiątkowy merch z konwentu.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Parzenica