To nie odległa przyszłość, a chleb powszedni. Ekrany oraz kioski sprzedażowe są już dostępne na każdym kroku

Utworzono dnia 17-05-2023 | sprzedaż biletów
#ekokioks #ekrany #bilety
Kioski sprzedażowe towarzyszą nam od dłuższego czasu. Pojawiły się już w latach 70, ale dopiero od ostatnich 10 lat zyskały na popularności. Oferują sprawną obsługę klienta, obniżają koszty obsługi biznesu i pozwalają na sprawną analizę preferencji konsumenta. Jesteśmy już prawie w połowie 2023 roku i możemy stwierdzić jedno: nowoczesne formy zakupów takie jak bezobsługowe punkty zawładną rynkiem szybciej niż myślimy. 

Zaledwie kilka dni temu jeden z wiodących sieciowych sklepów z ubraniami, otworzył swój pierwszy, w pełni innowacyjny punkt w Warszawie. Salon może szczycić się nowoczesnymi rozwiązaniami, które zostały zaprojektowane w celu ulepszenia doświadczenia klienta oraz połączenia zakupów dokonywanych w sklepie stacjonarnym i przez internet. Ten technologiczny debiut to dopiero początek, gdyż polscy konsumenci będą coraz częściej spotykać się z bezobsługowymi punktami sprzedaży.

Poznaj nasze produkty
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa klientów, przedstawiamy produkty, dzięki którym sprzedaż biletów już nigdy nie będzie taka sama.

EKOKIOSK, czyli wielofunkcyjne urządzenie powstało przy współpracy z Samsungiem. Kiosk sprzedażowy spełnia najwyższe standardy i świetnie sprawdza się zarówno w instytucjach kulturalnych jak i atrakcjach turystycznych czy w ośrodkach sportowych. To kolejny innowacyjny element naszego Omnichanelu dystrybucji produktów, który daje nowe możliwości, ale tym samym zaskoczy Cię w swojej prostocie. 

Zależy nam, by tworzyć nową, lepszą przyszłość, która ułatwi Państwu pracę. Dlatego proponujemy rozwiązanie oparte na najwyżej jakości i rozwiniętej technologii, polegające na możliwości kupna biletu jednym kliknięciem. Dzięki niemu jesteś w stanie wkroczyć na wyższy poziom ze sprzedażą biletów, atrakcji, produktów oraz dostosowywać się do potrzeb klientów w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć go do prądu i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie!  Oczywiście, to Ty decydujesz, co udostępniasz na swoich Ekoscreen-ach, a tym samym przyczyniasz się do ekologicznej dystrybucji biletów, wybierając bezgotówkowe formy sprzedaży.

Dodatkowo posiadamy rozwiązania dostosowane do wymagającego środowiska, dając możliwość używania ekranów sprzedażowych. To właśnie dzięki nim, klienci mogą dokonywać transakcji za pośrednictwem telefonu, tabletu, ekranu, czy wirtualnego plakatu pozwalającego na bezdotykowy zakup. Kod QR prowadzi kupujących bezpośrednio do wyboru biletów i zapłaty, gwarantując w ten sposób sprawny zakup.
 

Jak ekrany sprzedażowe mogą zwiększyć Twoją sprzedaż? 
  • Ekrany sprzedażowe pozwalają wyeksponować Twoje produkty w atrakcyjny sposób. Możesz wyświetlać zdjęcia wysokiej jakości, filmy demonstracyjne lub animacje, które przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do bliższego zapoznania się z ofertą.
  • Duży wybór to przekleństwo naszych czasów, dlatego warto doradzać klientom. Kiosk sprzedażowy może być źródłem cennych informacji  o produktach, takich jak cechy, specyfikacje techniczne, instrukcje obsługi czy opinie klientów. Możesz również wykorzystać ekran do udzielania porad i sugestii, które pomogą klientom w dokonaniu właściwego wyboru.
  • Wyświetlanie aktualnych promocji, obniżek cenowych i ofert specjalnych, czyli skuteczny sposób na przekazywanie informacje o atrakcyjnych okazjach 
  • Ekrany sprzedażowe mogą pełnić rolę łącznika między sklepem stacjonarnym a kanałem sprzedaży online. Możesz umieszczać na ekranach informacje o dostępności produktów w sklepie internetowym, umożliwiając klientom łatwe przejście między zakupami stacjonarnymi a online. Możesz również wykorzystać ekrany do wyświetlania kodów QR lub linków, które przekierowują klientów bezpośrednio do strony produktu lub koszyka zakupowego w sklepie onlineJeżeli ciągle się zastanawiasz, czy ekran sprzedażowy znajdzie zastosowanie w Twojej firmie, nie trać czasu! Trendy przewidują, że formy płatności bezgotówkowych oraz aplikacje user-friendly zdominują rynek. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne rozwiązania zapewnią Ci  bezkonkurencyjną przewagę na rynku, a ponadto ułatwią działania na co dzień.