Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

31-07-2023 | Wyświetlono 1371 razy | Do przeczytania w w chwilę

Wirtualna rzeczywistość: innowacja czy zagrożenie dla autentycznego doświadczenia?

Wirtualna rzeczywistość (VR) to technologia, która przekształciła wiele sektorów, w tym także branżę eventową. Nowe możliwości jakie oferuje, otwierają drzwi do innowacyjnych doświadczeń dla uczestników wydarzeń, tym samym zmienia sposób w jaki organizowane są eventy. Jednak, gdy z jednej strony pojawia się szansa, to z drugiej czai się obawa. Czy VR przyniesie rewolucję w organizacji eventów, czy też pozostanie jedynie eksperymentalnym dodatkiem? W tym artykule przyjrzymy się zaletom i wyzwaniom związanym z zastosowaniem VR w branży eventowej.

Czytaj →
12-04-2023 | Wyświetlono 1424 razy | Do przeczytania w w chwilę

O branży eventowej i jej insight’ach

Pandemia pokazała, jak bardzo spragnieni jesteśmy wydarzeń i eventów na żywo. Każdego roku imprez przybywa, a rąk do pracy nie brakuje. Postanowiliśmy przyjrzeć się tej branży od środka i poniżej przedstawiamy korzyści, jakie wynikają z tworzenia wydarzeń, wspominamy o tym, czy warto iść w event marketing i jak zostać event managerem.

Czytaj →