Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

22-01-2024 | Wyświetlono 4313 razy | Do przeczytania w w chwilę

Kup Teraz, Zapłać Później

W ciągu ostatnich dwóch lat widzieliśmy dynamiczny rozwój w obszarze FinTech, a jedną z wyraźnych tendencji, która się wyłania, jest wzrost popularności zjawiska "Kup Teraz, Zapłać Później" (Buy Now Pay Later). To nowatorskie podejście do płatności już teraz ma potencjał zrewolucjonizować świat finansów, przyjmując postać alternatywnego kredytu.

Czytaj →
31-08-2023 | Wyświetlono 1418 razy | Do przeczytania w w chwilę

Gelato za granicą czy gofry nad Bałtykiem? Jak podróżują Polacy?

Wzrost cen, upały, zaraz potem ulewy i standardowe korki na Zakopiance czy w stronę morza. Na kartce kalendarza już prawie wrzesień, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu, w jaki sposób w tym roku Polacy spędzali swoje wakacje.

Czytaj →
14-08-2023 | Wyświetlono 1797 razy | Do przeczytania w w chwilę

Audioprzewodnik, który może więcej

Sięgają po niego ci młodsi jak i starsi, Polacy oraz turyści z zagranicy. Audioguide nie od dziś cieszy się sporą popularnością w muzeach, czy podczas zwiedzania miast. Dzięki temu innowacyjnemu narzędziu poznawanie nowych miejsc staje się jeszcze bardziej interesujące, przybiera aspekt edukacyjny, a przy okazji trafia do szerokiego grona odbiorców.

Czytaj →
12-07-2023 | Wyświetlono 1714 razy | Do przeczytania w w chwilę

Idealny bilet nie ist… czym właściwie jest sieciowanie turystyki?

Po ponad dwóch latach zakłóceń i komplikacji w podróżowaniu, spowodowanych pandemią i wybuchem wojny, branża turystyczna zaczyna rozkwitać. Jak podaje CNN, Polska znalazła się na szycie listy kierunków, które warto odwiedzić w 2023. Wiedząc, jak zróżnicowane atrakcje posiadają regiony Polski, proponujemy sieciowanie obiektów turystycznych oraz innowacyjne rozwiązanie, jakim jest bilet łączony. Poniżej dowiesz się więcej.

Czytaj →