Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

22-01-2024 | Wyświetlono 2048 razy | Do przeczytania w w chwilę

Kup Teraz, Zapłać Później

W ciągu ostatnich dwóch lat widzieliśmy dynamiczny rozwój w obszarze FinTech, a jedną z wyraźnych tendencji, która się wyłania, jest wzrost popularności zjawiska "Kup Teraz, Zapłać Później" (Buy Now Pay Later). To nowatorskie podejście do płatności już teraz ma potencjał zrewolucjonizować świat finansów, przyjmując postać alternatywnego kredytu.

Czytaj →
08-01-2024 | Wyświetlono 2070 razy | Do przeczytania w w chwilę

Założenie agencji eventowej: bułka z masłem?

Tworzenie własnej agencji eventowej to marzenie wielu osób, które pasjonuje organizacja wyjątkowych wydarzeń. W tym artykule przyjrzymy się krok po kroku procesowi zakładania własnej agencji eventowej, z naciskiem na możliwości dofinansowania dostępne dla przyszłych przedsiębiorców.

Czytaj →
09-11-2023 | Wyświetlono 1061 razy | Do przeczytania w w chwilę

Nowoczesne wyzwania i innowacyjne rozwiązania dla Domów Kultury

Czy mieszkałeś w mniejszej gminie, czy znajdujesz się w miejskiej dżungli, na pewno w swojej karierze miałeś do czynienia z Domami Kultury. Miejsca te od zawsze dbały o lokalną społeczność, oferując trochę kulturalnego życia w postaci zajęć artystycznych, sportowych przez konkursy plastyczne, muzyczne, po najróżniejsze wystawy projekcje, wspierając w ten sposób inicjatywy społeczne. Choć temat działalności domów kultury w Polsce nie cieszy się dużą “medialnością”, to ciężko wyobrazić sobie bez nich życie kulturalne, przede wszystkim na poziomie lokalnym.

Czytaj →
20-10-2023 | Wyświetlono 1240 razy | Do przeczytania w w chwilę

Black Friday- jak nie zamienić go w czarną rozpacz? Poznaj 5 niezawodnych sposobów

Czy Black Friday może być doskonałą okazją do zwiększenia sprzedaży biletów na Twoje wydarzenie? Odpowiedź brzmi "200 TAK%". Wartościowe okazje zakupowe, które towarzyszą temu dniu, przyciągają ogromną liczbę konsumentów, a to oznacza potencjalnie większą sprzedaż biletów na Twoje wydarzenia. W tym artykule przedstawimy Ci skuteczne strategie, jak wykorzystać Black Friday do zwiększenia sprzedaży biletów.

Czytaj →