Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

31-08-2023 | Wyświetlono 1394 razy | Do przeczytania w w chwilę

Gelato za granicą czy gofry nad Bałtykiem? Jak podróżują Polacy?

Wzrost cen, upały, zaraz potem ulewy i standardowe korki na Zakopiance czy w stronę morza. Na kartce kalendarza już prawie wrzesień, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu, w jaki sposób w tym roku Polacy spędzali swoje wakacje.

Czytaj →
14-08-2023 | Wyświetlono 1772 razy | Do przeczytania w w chwilę

Audioprzewodnik, który może więcej

Sięgają po niego ci młodsi jak i starsi, Polacy oraz turyści z zagranicy. Audioguide nie od dziś cieszy się sporą popularnością w muzeach, czy podczas zwiedzania miast. Dzięki temu innowacyjnemu narzędziu poznawanie nowych miejsc staje się jeszcze bardziej interesujące, przybiera aspekt edukacyjny, a przy okazji trafia do szerokiego grona odbiorców.

Czytaj →
12-07-2023 | Wyświetlono 1691 razy | Do przeczytania w w chwilę

Idealny bilet nie ist… czym właściwie jest sieciowanie turystyki?

Po ponad dwóch latach zakłóceń i komplikacji w podróżowaniu, spowodowanych pandemią i wybuchem wojny, branża turystyczna zaczyna rozkwitać. Jak podaje CNN, Polska znalazła się na szycie listy kierunków, które warto odwiedzić w 2023. Wiedząc, jak zróżnicowane atrakcje posiadają regiony Polski, proponujemy sieciowanie obiektów turystycznych oraz innowacyjne rozwiązanie, jakim jest bilet łączony. Poniżej dowiesz się więcej.

Czytaj →