Blog Ekobilet

Ekobilet od wielu lat wspiera organizatorów dostarczając im innowacyjne narzędzia do biletowania i promowania wydarzeń.

Dzięki rozwiązaniom systemu Ekobilet organizatorzy wydarzeń zwiększają liczbę uczestników oraz ograniczają koszty związane z obsługą sprzedaży, promocją i marketingiem.

13-09-2023 | Wyświetlono 183 razy | Do przeczytania w w chwilę

Przyszłość zakupów online

E-commerce to dziedzina, która od lat rozwija się w zastraszającym tempie. Dzięki wygodzie zakupów online, klienci mogą przeglądać produkty, porównywać ceny i dokonywać zakupów w dowolnym miejscu i czasie. Jednak nawet w tej dynamicznie rozwijającej się branży pojawiła się potrzeba ułatwienia zakupu biletów na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak koncerty, festiwale, teatry czy mecze sportowe. Tutaj właśnie wkraczają aplikacje mobilne, a jedną z najnowszych i najbardziej obiecujących jest nasza aplikacja EkoUp.

Czytaj →
12-07-2023 | Wyświetlono 605 razy | Do przeczytania w w chwilę

Idealny bilet nie ist… czym właściwie jest sieciowanie turystyki?

Po ponad dwóch latach zakłóceń i komplikacji w podróżowaniu, spowodowanych pandemią i wybuchem wojny, branża turystyczna zaczyna rozkwitać. Jak podaje CNN, Polska znalazła się na szycie listy kierunków, które warto odwiedzić w 2023. Wiedząc, jak zróżnicowane atrakcje posiadają regiony Polski, proponujemy sieciowanie obiektów turystycznych oraz innowacyjne rozwiązanie, jakim jest bilet łączony. Poniżej dowiesz się więcej.

Czytaj →
27-06-2023 | Wyświetlono 293 razy | Do przeczytania w 3 minuty

Festiwalowe triki- o czym nie zapomnieć planując festiwal?

Wreszcie nadchodzi ta długo wyczekiwana przez wszystkich pora, gdy dni są długie, słońca nie brakuje, a kalendarz wypełniony jest najróżniejszymi festiwalami. Lato nie bez powodu kojarzy nam się ze spotkaniami ze znajomymi w plenerze pełnymi muzycznych doświadczeń.

Czytaj →
17-05-2023 | Wyświetlono 582 razy | Do przeczytania w 4 minuty

To nie odległa przyszłość, a chleb powszedni. Ekrany oraz kioski sprzedażowe są już dostępne na każdym kroku

Kioski sprzedażowe towarzyszą nam od dłuższego czasu. Pojawiły się już w latach 70, ale dopiero od ostatnich 10 lat zyskały na popularności. Oferują sprawną obsługę klienta, obniżają koszty obsługi biznesu i pozwalają na sprawną analizę preferencji konsumenta. Jesteśmy już prawie w połowie 2023 roku i możemy stwierdzić jedno: nowoczesne formy zakupów takie jak bezobsługowe punkty zawładną rynkiem szybciej niż myślimy.

Czytaj →